Mbathjet që nuk kanë nevojë të lahen – Lajmi.net
Mbathjet që nuk kanë nevojë të lahen
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 13:06, 15 May 2018
Një kompani daneze ka krijuar mbathje që mund të mbahen veshur me javë të tëra, pa qenë nevoja që të lahen.

Organic Basics ka përdorur materiale që përdor edhe NASA për këto mbathje. Këto materiale janë antimikrobe dhe thuhet se mund të vrasin 99,9% të baktereve.

Këto mbathje përshkruhen si “të durueshme, të rehatshme dhe që nuk mbajnë erë”.

Fjalët kyçe: mbathje, pastrimi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper