Mbaron paqja, Fiorentina nis “luftën” pas ndarjes nga Olsi! (Foto) – Lajmi.net
Mbaron paqja, Fiorentina nis “luftën” pas ndarjes nga Olsi! (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:30, 12 August 2017
Ka pak ditë që është ndarë nga Olsi dhe mesa duket Fioretina ka nisur të bindë veten se duhet ta harrojë ish të dashurin e saj.

Një fakt i tillë dëshmohet përmes një postimi që ajo ka bërë në rrjete sociale disa minuta më parë, shkruan Express

Fiorentina ka publikuar një shkrim në anglisht ku shkruhej: “Kur Jennifer Aniston harroi  atë dreq Brad Pitt, atëherë edhe ti mund të harrosh atë dreq-djalë në jetën tënde,”-përfundon postimi i saj.

Fjalët kyçe: Fiorentina, Olsi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball