Mbappe – Real Madrid, “bombë” nga Spanja – Lajmi.net
Mbappe – Real Madrid, “bombë” nga Spanja
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 15:02, 17 May 2018
Sipas "Sport", Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

Real Madridi po e mendon një transferim të madh.

“Los Blancos” kërkojnë me ngulm Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Sport”, Reali po e përgatitë ofertën për anësorin francez.

PSG kërkon 180 milionë euro dhe Reali po provon të ulë çmimin. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO