Mbappe: Harrojeni Real Madridin dhe Barcelonën, ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Mbappe: Harrojeni Real Madridin dhe Barcelonën, ky ekip mund ta fitojë Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:14, 12 September 2017
Kylian Mbappe befason me zgjedhjen e tij.

“Është e çuditshme sepse ne gjithnjë flasim vetëm për Realin, Barcelonën dhe Bayernin si favoritet kryesorë”, tha Mabppe për Gazzetta dello Sport.

“Nuk flitet shumë për Juventusin që është gjithnjë atje, duke luajtur dy herë në finale në tre vitet e fundit. Të luash kundër tyre është shumë e vështirë”, vazhdoi ai.

“Të shënosh kundër tyre duhet të jesh perfekt dhe këtë e bëri reali në finale kundër tyre. Juventus është gjithnjë favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve”, u shpreh Mbappe. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juventus, Kylian Mbappe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy