Mbappe e pëson keq nga Neymar dhe ekipi i PSG (VIDEO) – Lajmi.net
Mbappe e pëson keq nga Neymar dhe ekipi i PSG (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:43, 8 September 2017
Ekipi i Paris Saint-Germain është talluar me përforcimin e ri, Kylian Mbappe para ndeshjes me Metz.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Berry Rush