Mban leksione për yoga në Youtube lakuriq (Foto/Video+18) – Lajmi.net
Mban leksione për yoga në Youtube lakuriq (Foto/Video+18)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 20:01, 19 April 2017
Një vajzë mbanë leksione në Youtube për yoga, por ajo e mbanë në mënyrë mjaft të çuditshme

Një vajzë teksa mbante leksione në Youtube për yoga, ka habitur të gjithë, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Një grup prej 3 vajzash ishin duke praktikuar yogan, dhe në fillim ato dukeshin shumë normale, por pastaj ndryshon gjithçka, sepse më pas ato janë të gjitha të zhveshura dhe vazhdonin të bënin yoga.

Kjo ka habitur shumë shikues duke pyetur se pse pikërisht transmetoheshin në Youtube këto pamje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Yoga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion