Mbajeni frymën dhe dëgjojeni ‘Besa Besa’ nga Dardanët (VIDEO) – Lajmi.net
Mbajeni frymën dhe dëgjojeni ‘Besa Besa’ nga Dardanët (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:37, 20 March 2017
Tifo grupi i tifozëve të Kombëtares së Kosovës, ‘Dardanët’, janë duke përgatitur një spot që i kushtohet Kombëtares së Kosovës.

Në disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se sa me emocione e këndojnë këngën ‘Besa Besë’./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Dardanët

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3