Mayweather takohet për herë të parë me McGregor, shikojeni çfarë ndodhi (VIDEO) – Lajmi.net
Mayweather takohet për herë të parë me McGregor, shikojeni çfarë ndodhi (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:07, 12 July 2017
Connor McGregor dhe Floyd Mayweather u takuan për herë të parë në konferencë për media para ballafaqimit të tyre në Las Vegas.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2