Mayweather merr flamurin e Irlandës, shikojeni reagimin e McGregor (VIDEO) – Lajmi.net
Mayweather merr flamurin e Irlandës, shikojeni reagimin e McGregor (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 6:57, 13 July 2017
Floyd Mayweather dhe Connor McGregor janë takuar sërish duke u tensionuar mjaft shumë mes vete.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals