Mayweather – McGregor, tension i lartë (VIDEO) – Lajmi.net
Mayweather – McGregor, tension i lartë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 8:58, 13 July 2017
Floyd Mayweather dhe Connor McGregor u tensionuan sërish në takimin e tyre të ri në Toronto.


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper