Mayweather – McGregor, Ibrahimovic zgjedh fituesin (FOTO) – Lajmi.net
Mayweather – McGregor, Ibrahimovic zgjedh fituesin (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:01, 26 August 2017
Zlatan Ibrahimovic beson në fitoren e Conor McGregor ndaj Floyd Mayweather.

Zlatan Ibrahimovic beson se Conor McGregor do të fitojë kundër Floyd Mayweather në duelin e madh të boksit në Las Vegas.

“Conor ka fuqinë që mund t’ju nokautojë nga çdo krah. Dhe, ai ka vetëbesimin, sikurse unë”, deklaroi Ibrahimovic, përcjell “lajmi.net”.

“Ai është Ibrahimovic i arteve parciale dhe unë jam McGregor i botës së futbollit. Andaj, e shoh me vetëbesim. Ai do të fitojë”, theksoi suedezi. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals