Matthaus: Bayerni skuadër më e fortë se Reali – Lajmi.net
Matthaus: Bayerni skuadër më e fortë se Reali
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 18:32, 17 March 2017
Legjenda e futbollit gjerman, Lothar Matthaus, beson se Bayern Munich është skuadër më e mirë se Real Madrid.

Të dy këto skuadra, do të na dhurojnë një klasike të futbollit evropian në përplasjen e tyre në Ligën e Kampionëve.

“Unë akoma e shoh Bayernin skuadër më kompakte se, më të gjallë se Real Madridi”, ka deklaruar Matthaus.

Matthaus ka qenë pjesë e Bayernit në karrierën e tij,e po ashtu pjesë edhe e gjeneratës së artë të Gjermanisë./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble