Matoshi shpreson se më kolegët e ‘Click’, do të jetë së bashku edhe në Kuvend – Lajmi.net
Matoshi shpreson se më kolegët e ‘Click’, do të jetë së bashku edhe në Kuvend
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 19:18, 19 May 2017
Halil Matoshi
Halil Matoshi
Halil Matoshi pas hyrjes në politike, i cili do të jetë në listën e deputetëve  nga radhët e AAK-së, dëshiron që të jetë së bashku në Kuvend më ish-analistët me të cilët për një kohë të gjatë ishin pjesë e emisionit politik ‘Click’, e që po ashtu do të jenë në lista për deputetë.

Dukagjin Gorani, Muharrem Nitaj, Driton Selmanaj ishin pjesë e këtij emisioni dhe që do të jenë në garë për deputetë.

Matoshi me anë të një postimi në facebook ka shkruar se do të ishte i lumtur që së bashku të jenë pjesë e Kuvendit.

“Do te isha shumë njeri i lumtun dhe me fat me qenë përfaqesues i qytetarëve kosovarë në Kuvendin e Republikes sëbashku me mikun e kolgeun tim Muharrem Nitaj nga AAK, porse natyrisht kish me qenë kënaqesi me debatu për t’mirën e Atdheut me t’respektuemit kundershtarë politik, Dukagjin Gorani nga Lëvizjas Vetëvendosje dhe Driton Selmanaj nga LDK!!!”, ka shkruar Matoshi./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO