Mateo Kovacic te gjiganti i Premierligës – Lajmi.net
Mateo Kovacic te gjiganti i Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:59, 4 December 2017
Jo vetëm skuadrat nga Serie A po kërkojnë mesfushorin Mateo Kovacic.

Mesfushori kroat karrierën mund ta vazhdojë në kampionatin anglez të futbollit, njoftojnë mediet në Spanjë.

23 vjeçari që te Real Madrid është transferuar nga Interi, po kërkohet nga skuadra e Tottenham.

Kujtojmë se Reali ka raporte të mira me Tottenhamin, nga e cila skuadër ka transferuar Luka Modricin dhe Gareth Bale./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mateo Kovacic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble