Mata: El Clasico? Jo, kjo është ndeshja më e madhe në futboll – Lajmi.net
Mata: El Clasico? Jo, kjo është ndeshja më e madhe në futboll
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:18, 13 October 2017
Juan Mata beson se dueli mes Man Utd dhe Liverpool shtë ndeshja më e madhe në futboll.

Juan Mata ka thënë se nuk ka ndeshje më të madhe në futboll se dueli mes Man Utd dhe Liverpool.

Skuadrat rivale nga Premierliga takohen të shtunën derisa ekipi i Jose Mourinhos hyn në ndeshje pa asnjë humbje deri më tani gjatë këtij sezoni.

“Man Utd – Liverpool është ndeshja më e madhe në futboll”, deklaroi Mata, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk ekziston asnjë duel me rivalitet më të madh”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Juan Mata, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown