Maskë për trup dhe fytyrë të lëmuar – Lajmi.net
Maskë për trup dhe fytyrë të lëmuar
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 16:30, 27 April 2016
Nëse dëshironi trup dhe fytyrë të lëmuar, atëherë receta me sheqer dhe vaj ulliri është ideale.

Përdallim nga produktet e shtrenjta të bukurisë, kjo recetë nuk do të ju kushtojë shumë. Po ashtu mund ta përdorni në fytyrë, trup dhe në këmbë.

Çfarë ju nevojitet:

-Gjysmë filxhani sheqer
-Gjysmë filxhani vaj ulliri

Këta dy përbërë duhet t’i përzini mirë dhe masën e krijuar ta vendosni në pjesën që dëshironi, transmeton Express.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master