Mascherano largohet nga Barcelona, befason me klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Mascherano largohet nga Barcelona, befason me klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 8:36, 15 March 2017
Javier Mascherano mund të largohet nga Barcelona.

Superliga e Kinës vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e mbrojtësit të Barcelonës, Javier Mascherano.

“Mundo Deportivo” raporton se argjentinasi mund të largohet nga Camp Nou pas përfundimit të këtij sezoni.

Mascherano ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2019, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai mund të joshet nga një ofertë e pasur në Kinë duke i dhënë fund aventurës në futbollin evropian. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion