Masakra e Vlorës, mes viktimave edhe fëmijë… /FOTO – Lajmi.net
Masakra e Vlorës, mes viktimave edhe fëmijë… /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 19:37, 10 August 2018
Autori i krimit
8 të vdekur dhe 6 të plagosur, ky është bilanci i vrasjes tragjike të ndodhur sot në Resulaj të Vlorës, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj qëlloi mbi disa persona.

Dyshohet se mes viktimave ka dhe mosha të reja, madje nuk përjashtohen as të miturit dhe femrat. Ndërkohë që problem është edhe vendosja e viktimave pasi morgu i Vlorës nuk ka vende.

Sipas policisë autori i dyshuar është Ridvan Zykaj, 24 vjeç. Ky i fundit pak pas masakrës u arratis nga vendi i ngjarjes, ndërsa forca të shumta të Policisë, Renea, Delta Forcë, Fnsh, dhe forcat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë janë vënë në ndjekje të tij.

Lexoni edhe:

Ky është 24 vjeçari që vrau 8 persona në Vlorë: Është i rrezikshëm… /FOTO

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO