Martohet Alvaro Morata (FOTO) – Lajmi.net
Martohet Alvaro Morata (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:31, 17 June 2017
papapapapa
papapapapa
Sulmuesi i Real Madridit, Alvaro Morata, sot në qytetin e Venecias ka kurorëzuar me martesë dashurinë e tij me bukuroshen Alice Campello.

24 vjeçari që po kërkohet nga Manchester United, në një ceremoni shumë private, ka organizuar martesën e tij.

Të pranishëm në këtë ceremoni, kanë qenë shumë pak lojtarë të Real Madridit, si Carvajal, Isco dhe Nacho./Lajmi.net/

fok fish lss

mor

Fjalët kyçe: Alvaro Morata

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy