Martial në Serie A? – Lajmi.net
Martial në Serie A?
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:33, 14 September 2018
Inter ka hyrë në garë për transferimin e sulmuesit nga Manchester United, Anthony Martial.

Anthony Martial ka ofertë të re për transferim në Serie A.

Mediat italiane raportojnë se Inter ka hyrë në garë për transferimin e sulmuesit nga Manchester United.

Martial ende nuk ka vazhduar kontratën në Old Trafford, përcjell “lajmi.net”.

Si opsion për destinacion të ri tani është edhe Inter që dëshiron një sulmues të ri, për afatin kalimtar të janarit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO