Markat më të mira të rrobave të vitit 2017 – Lajmi.net
Markat më të mira të rrobave të vitit 2017
Autori: Lajmi.net Lifestyle 0:00, 2 January 2018
Shumë stile të ndryshme të rrobave u krijuan edhe këtë vit, por aty mbeten përsëri markat më të njohura të rrobave në botë, të cilat edhe një herë dëshmuan se janë lider për krijimine e linjave të reja.

Natyrisht, kishte edhe disa lëshime të mëdha që dominonin bisedën në “streetwear” dhe në modë. Louis Vuitton dhe Supreme ranë bashkëpunimin e tyre të parashikuar, e cila u zbulua për herë të parë në shfaqjen e modës Louis Vuitton në 2014 në Paris. Virgil Abloh dhe Nike projektuan ndoshta një nga atletet më të bukura në kujtesën e fundit me “Dhjetë ikonat e rindërtuara”, transmeton lajmi.net.

Shumë marka të njohura dizajnuan rroba, atlete, mbathje nga më të nrdyshmet, por, pas 365 ditësh,  cili doli në krye? Cilat marka mbizotëruan në botë, të impresionuar me produktin e madh dhe e shtyu zarfin? Këtu janë zgjedhjet tona për markat më të mira të stilit 2017. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO