‘Mariza’ nuk ka ndryshuar fare! Ja si duket tani – Lajmi.net
‘Mariza’ nuk ka ndryshuar fare! Ja si duket tani
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:56, 14 November 2017
Ka qenë njëra ndër personazhet më problematic dhe më e pëlqyra nga seriali ‘Rebel De Way’.

Camila Bordonaba e njohur nga seriali si ‘Mariza’ bënte për vete publikun me sjelljet e saj të pa matura por brenda saj flinte një vajzë shumë e dashur, shkruan lajmi.net

Ajo sot është në moshën 33 vjeçare dhe nuk ka ndryshuar shumë. Këtë mund ta shihni në fotografitë që ju sjellim në vazhdim../Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Marizza

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper