Marinsi amerikan tani këndon këngën e këtij reperi shqiptar – Lajmi.net
Marinsi amerikan tani këndon këngën e këtij reperi shqiptar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:39, 22 May 2018
Është nga Amerika por di pothuajse të gjitha këngët shqip.

Ai u bë i njohur për publikun shqiptar që kur filloi të këndonte disa nga këngët shqip më së shumti të reperëve kosovar, shkruan lajmi net.

Disa nga to ishin këngët e Ledri Vulës, Capital T dhe Gjiko e së fundmi edhe të artistit Genc Prelvukaj.

Përmes një postimi që Genci ka bërë në Instastory tregon se marinsi amerikan është duke kënduar hitin e ri gjersa është në makinë.

Ndryshe, ai po ashtu në profilin zyrtrar në Instagram në shumë nga videot që ndan me ndjekësit ka të veshur një bluzë me simbolin e Shqipërisë, kuq e zi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO