Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit – Lajmi.net
Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:31, 6 December 2018
Corey Banks është marinsi amerikan që me mision tash e një kohë ndodhet në Kosovë.

Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin amerikan, teksa këndon këngën e fundit të Gold AG dhe Ismet Bexhetit “Prej Tropoje”.

Ndryshe, “Prej Tropoje”, tashmë ka marrë mbi një milion klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO