Marina Vjollca ‘rehat fare’ në vendin ku të gjithëve po u dridhen këmbët – Lajmi.net
Marina Vjollca ‘rehat fare’ në vendin ku të gjithëve po u dridhen këmbët
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:25, 13 November 2017
Prezantueses Marina Vjollca po i ec shumë mirë puna e re.

Kjo dëshmohet nga suksesi që po arrinë në fillimet e para të punës me emisionin e saj të ri në televizionin Klan, shkruan lajmi.net

E se po ndihet rehat e ka thënë edhe vetë krahas një fotografie të publikuar në Instastroy.

‘Rehat fare’ shkruan Marina e cila është e ulur në një karrige dhe po pi. Ndërsa emisioni që ajo drejton nuk është aspak i rehatshëm për konkurentët që po garojnë duke e sfiduar veten në muzikë përpara një jurie të shkëlqyer./Lajmi.net/

 

 

Fjalët kyçe: Marina Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool