Marina publikon fotografitë nga dasma, këto i cilëson momentet më të mira të saj (Foto) – Lajmi.net
Marina publikon fotografitë nga dasma, këto i cilëson momentet më të mira të saj (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:19, 12 September 2017
Dasma e saj dhe Getoar Selimit është shumë e komentuar akoma, edhe pse kanë kaluar ditë që nga realizimi i kësaj ceremonie.

Por, sonte Marina Vjollca ka zgjedhur disa fotografi të shkëputura nga dasma, që t’i publikojë në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Në Instagram ajo shihet gjithmonë në krah të bashkëshortit të saj dhe duken imazhe fantastike të bëra ndonjëherë nga ana e saj dhe Getit./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Getoari, Marina

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3