Marina në rrjetë, më e bukur se asnjëherë më parë (Foto) – Lajmi.net
Marina në rrjetë, më e bukur se asnjëherë më parë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:03, 20 March 2017
Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca çdo ditë e më shumë po shfaqet më e bukur.

Marina e veshur me një fustan të zi dhe me një gërshetë rreth kokës duket shumë bukur, shkruan lajmi.net.

Së fundi bukuroshja është duke bashkëpunuar me reperin nga Kosova, Getoar Selimin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Marina Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master