Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime! – Lajmi.net
Marina merr urimin më të bukur nga nëna: Pasuria ime!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:29, 17 May 2018
Për moderatoren Marina Vjollca dita e sotme është shumë e veçantë.

Kjo ngase ajo feston 28 vjetorin e lindjes, meqë rast ka pranuar shumë urime si nga familjarët ashtu edhe nga miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

“Për botën, mund të jesh vetëm një person. Por për mua, ti je bota. Gëzuar ditëlindjen mbretëresha ime”, kishte shkruar Geti në urimin e tij dedikuar bashkëshortes.

Përveç urimit me fjalë dashurie që pranoi nga bashkëshorti i saj,  Marina mori edhe një urim nga nëna e saj.

Me një fotografi ku shihen nënë e bijë së bashku, Maria Vjollca e uroi me fjalët “Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj Zotin per ty !Edhe 100 vite te bukura ashtu me dashuri e rreze dielli qe ti rrezaton per ne! Shpirti plot, pasuria ime!❤🙏”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO