Marina Fara: Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë – Lajmi.net
Marina Fara: Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:57, 14 November 2017
Vajza e Eli Farës prej kur u bë e njohur për publikun emrin e saj shpesh po e shohim nëpër media.

Kjo për faktin se Marina del tejet provokative me paraqitjes e saj por reagimi i saj i fundit ka habitur të gjithë, shkruan lajmi.net

‘’Për t’ia dalë ndonjëherë duhet të jesh kuçkë’’, shkruan në një foto të cilën e ka publikuar ajo në Instastory e që është duke u komentuar mjaft shumë nga ndjekësit e saj dhe mediat rozë./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Marina Fara

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Supercar Showdown