“Marca” zbulon vendimin e Jamesit, zgjedh ekipin për sezonin e ri – Lajmi.net
“Marca” zbulon vendimin e Jamesit, zgjedh ekipin për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net La Liga 7:13, 13 July 2018
James Rodriguez preferon rikthimin në Real Madrid për sezonin e ri.

James Rodríguez dëshiron të rikthehet në Real Madrid.

“Marca” raporton se mesfushori i huazuar në Bayern Munich për dy sezone me mundësi të rikthimit te “Los Blancos” më 2019, dëshiron të kufizojë kohën dhe të luajë sërish në Santiago Bernabeu.

Por, nëse Real Madrid dëshiron ta realizojë rikthimin e tij duhet të zhvillojë bisedime të reja me drejtuesit e skuadrës kampione nga Bundesliga, përcjell “lajmi.net”.

James ka nostalgji për ekipin madrilen dhe pas përfundimit të Botërorit, skuadrat mund të negociojnë rikthimin e tij në Bernabeu. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO