“Marca”: Formacioni më i mirë i grupeve nga Kampionati botëror 2018 – Lajmi.net
“Marca”: Formacioni më i mirë i grupeve nga Kampionati botëror 2018
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 9:15, 30 June 2018
Lexuesit e “Marca” kanë votuar për formacionin më të mirë nga faza e grupeve e Kampionatit botëror 2018.

Lexuesit e portalit të gazetës sportive madrilene “Marca” kanë votuar për formacionin më të mirë nga faza e grupeve e Kampionatit botëror 2018.

66.000 vota kanë sjellë rezultatin pak a shumë të pritur me njëmbëdhjetëshen e futbollistëve të përzgjedhur.

Në sulm gjendet treshja, Harry Kane, Romelu Lukaku dhe Cristiano Ronaldo, përcjell “lajmi.net”.

Sulmuesi i katërt më i votuar ishte ylli i Spanjës, Diego Costa. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO