“Marakli t’kerreve” me aksion për Fitore Ibishin – Lajmi.net
“Marakli t’kerreve” me aksion për Fitore Ibishin
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 23:17, 23 June 2017
Grupi në rrjetin social në Facebook, “Marakli t’kerreve”, ka organizuar një aksion me qëllim të grumbullimit të mjeteve financiare për Fitore Ibishin.

Aksioni humanitar është duke u mbajtur në parkingun përballe Pishinës së Gërmisë.

Kujtojmë që Fitore Ibishi vuan nga sëmundja Susak, dhe ka nevoje për shërim jashtë vendit.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2