Mangusta “përleshet” me 3 luanë dhe fiton (VIDEO) – Lajmi.net
Mangusta “përleshet” me 3 luanë dhe fiton (VIDEO)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:35, 29 November 2017
Luani cilësohet si Mbreti i Xhunglës, por duket se para një manguste, e cila ka mbrojtur territorin e tyre ata kanë qenë të pafuqishëm.

Në një video të filmuar në Kenia nga adhurues të botës së egër, ndërsa pritej që mangusta të kthehej në një drekë të shpejtë për luanët, ndodhi ajo që pak kush e mendonte.

Mangusta ka filluar të sulmojë luanët që janë detyruar të largohen kokëulur nga territori i kafshës shumë të vogël.

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball