Mandzukic dhe Bruno Peres nga Serie A në Turqi? – Lajmi.net
Mandzukic dhe Bruno Peres nga Serie A në Turqi?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:04, 16 May 2018
Besiktas kërkon dy përforcime nga Serie A.

Kampionia në fuqi e Turqisë, Besiktas kërkon të bëjë “pazar” në Seria A.

Pas një sezoni jo shumë të mirë, ku me shumë mundësi titulli do të shkojë te rivalët e Galatasary-t, skuadra e Senol Gunes kërkon të përforcohet për sezonin tjetër, duke “piketuar” Mario Mandzukic të Juventusit dhe mbrojtësin e djathtë Bruno Peres të Romës.

Për momentin nuk ka një ofertë konkrete për dy futbollistët, ndërsa gjithçka pritet të mësohet me hapjen e merkatos.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals