Mancini në Bundesligë, befason me skuadrën – Lajmi.net
Mancini në Bundesligë, befason me skuadrën
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 17:21, 13 February 2017
Bayer Leverkusen pas 20 xhirove renditet në vendin e dhjetë në Bundesligë, dhe kjo pozitë po i rrezikon seriozisht punën trajnerit Roger Schmidt.

Mediet gjermane kanë raportuar se Leverkusen ka filluar të interesohet për trajnerët që janë të papunë për momentin, për të gjetur më idealin për skuadrën e tyre, përcjell lajmi.net.

Emri i parë që përmendet, është ai i Roberto Mancinit, ish trajnerit te Interit.

Mancini është i papunë që pas shkarkimit nga Interi, ndërsa emri i tij shpeshherë këto ditë, është lidhur me një rikthim në Premierligë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown