Manchester United shkelë Baselin – Lajmi.net
Manchester United shkelë Baselin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:42, 12 September 2017
Manchester United e ka nisur me fitore këtë edicion të Ligës së Kampionëve.

Djajtë e Kuq fituan 3:0 ndaj Baselit.

Golat për Unitedin i realizuan Fellaini, Lukaku dhe Rashford.

Për mysafirët luajti kosovari Taulant Xhaka.

Në sfidën tjetër të Grupit A, CSKA triumfoi te Benfica 2:1. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Basel, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan