Manaj me skuadër të re, mbetet në Serie A – Lajmi.net
Manaj me skuadër të re, mbetet në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 8:49, 5 August 2017
Rey Manaj mund të mbetet në Serie A, por jo me skuadrën e Interit.

‘Sky Sports’ raporton se është skuadra e inkuadrua në elitën e futbollit italian, Benevento, që po kërkon sulmuesin shqiptar të Interit, përcjell lajmi.net.

Te Benevento, Manaj do të gjente edhe një tjetër shqiptar, mbrojtësin Berat Gjimshiti.

Kujtojmë se 20 vjeçari në sezonin e fundit ishte i huazuar te dy skuadra, Pescara në Serie A dhe Pisa në Serie B./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Rey Manaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble