Man Utd zbulon sa do të mungojë Pogba – Lajmi.net
Man Utd zbulon sa do të mungojë Pogba
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:19, 14 September 2017
Man Utd ka humbur mesfushorin Paul Pogba.

Paul Pogba do të mungojë deri në gjashtë javë pas lëndimit të pësuar në duelin me Baselin në Ligën e Kampionëve.

Man Utd ka konfirmuar dëmtimin serioz të yllit francez dhe mungesën e tij të gjatë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Manchester United, Paul Pogba

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball