Man Utd – Tottenham, vendos Alderweirled – Lajmi.net
Man Utd – Tottenham, vendos Alderweirled
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:53, 13 June 2018
Toby Alderweirled ka injoruar interesimin nga Man Utd, duke konfirmuar qëndrimin, te skuadra e "Spurs".

Toby Alderweirled ka vendosur të mbetet në Tottenham Hotspur.

“Sky Sports News” shkruan se mbrojtësi ka injoruar interesimin nga Man Utd, duke konfirmuar qëndrimin, te skuadra e “Spurs”.

Alderweirled ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te Tottenham në sezonin e fundit, përcjell “lajmi.net”.

Por, e ardhmja e tij pritet të vazhdojë të jetë te klubi londinez. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO