Man Utd – Ronaldo, ky është lajmi i fundit – Lajmi.net
Man Utd – Ronaldo, ky është lajmi i fundit
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 21:35, 16 June 2017
Edhe pse është 32 vjeçar, Cristiano Ronaldo më së miri këtë vit e ka dëshmuar se mund të luaj në nivele të larta, duke e udhëhequr Real Madridin në triumfe të mëdha, si Liga e Kampionëve dhe La Liga.

Por, këto suksese do t’i takojnë së kaluarës, pasi portugezi ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

Një nga destinacionet e ardhshme mund të jetë Manchester United.

Në Angli raportohet se Manchester United është i gatshëm të nis bisedimet si me lojtarin po ashtu edhe me Real Madridin.

Pikërisht nga Manchester United në vitin 2009, Cristiano Ronaldo i ishte bashkuar Real Madridit./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play Bike Rivals