Man Utd prezanton fanellën e tretë për sezonin e ri – Lajmi.net
Man Utd prezanton fanellën e tretë për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:30, 11 May 2018
​Manchester United ka prezantuar fanellën e tretë për sezonin e ri.

​Manchester United ka prezantuar fanellën e tretë për sezonin 2018/19.

Uniforma e re duket e inspiruar nga ajo e vitit 1968 me të cilën “Djajtë e Kuq” e fituan Ligën e Kampionëve, atë kohë e quajtur, Kupa Evropës.

Këto janë fotografitë me fanellën e re të publikuara nga Manchester United. /Lajmi.net/

1_1526036929-8046561

4_1526036929-1807065 5_1526036929-5274492 cover_1526022183-9866694

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO