Man Utd me super përforcim nga La Liga – Lajmi.net
Man Utd me super përforcim nga La Liga
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:25, 13 September 2018
Manchester United kërkon një përforcim të ri nga La Liga.

Manchester United pritet të bëjë një tjetër ofertë në muajin janar për mbrojtësin francez të Atletico Madridit, Lucas Hernandez.

Sipas mediave spanjolle, “Djajtë e Kuq” në verë ofruan 80 milionë euro për Hernandez, aq sa është edhe klauzola e tij, por oferta u refuzua nga vetë francezi, i cili nuk dëshironte të largohej.

Sipas të njëjtave burime, anglezët po përgatisin një ofertë më të mirë për mbrojtësin, duke i ofruar atij një pagë shumë më të lartë, në mënyrë që ta bindin për tu transferuar në “Old Trafford”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO