Man Utd – Mbappe, zbulohet prapaskena e madhe e afatit kalimtar! – Lajmi.net
Man Utd – Mbappe, zbulohet prapaskena e madhe e afatit kalimtar!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:11, 11 August 2018
PSG iu bëri me dije anglezëve se Mbappe është i pashitshëm.

Manchester United tentoi befasinë më të madhe të afatit kalimtar.

“Djajtë” kanë shprehur interesim për Kylian Mbappen e PSG-së, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Mirror”, United ishte gati të bënte një sforco të madhe ekonomike për kampionin e botës.

Megjithatë, PSG iu bëri me dije anglezëve se Mbappe është i pashitshëm. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO