Man Utd – Liverpool, formacioni i kombinuar – Lajmi.net
Man Utd – Liverpool, formacioni i kombinuar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:47, 9 March 2018
Manchester United – Liverpool është kryendeshja e futbollit evropian këtë fundjavë.

Dy skuadrat më të mëdha angleze, nesër (e shtunë) me fillim nga ora 13:30 do të ballafaqohen në ‘Old Trafford’.

Kjo ndeshje e zë Unitedin në vendin e dytë, me dy pikë më shumë se Liverpooli.

‘DailyMail’ ka bërë një formacion të kombinuar me lojtarët e të dy skuadrave.

Në fotografinë e mëposhtme mund të shikoni formacionin e kombinuar me lojtarët e skuadrës së Manchester United dhe Liverpool./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO