Man Utd – Leicester, ky është rezultati i pjesës së parë – Lajmi.net
Man Utd – Leicester, ky është rezultati i pjesës së parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:46, 10 August 2018
Manchester United e ka fituar pjesën e parë të ndeshjes ndaj Leicester City.

Kampionati anglez i futbollit është hapur me sfidën Manchester United – Leicester City.

Është skuadra e Manchester United që e ka fituar minimalisht pjesën e parë.

Një gol i Paul Pogbas nga penalltia në minutën e 3’ të ndeshjes, ka bërë që United të shkoi në epërsi në pushimin e pjesës së parë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO