Man Utd dhe Taulant Xhaka kalojnë grupin – Lajmi.net
Man Utd dhe Taulant Xhaka kalojnë grupin
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:35, 5 December 2017
United ka mposhtur CSKA-në minimalisht, 2:1.

Manchester United dhe Basel janë kualifikuar nga Grupi A.

United ka mposhtur CSKA-në minimalisht, 2:1.

Në anën tjetër, Baseli i Taulant Xhakës ka fituar te Benfica, 2:0. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Basel, Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble