Man Utd dhe Inter realizojnë shkëmbimin e vitit – Lajmi.net
Man Utd dhe Inter realizojnë shkëmbimin e vitit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:03, 6 December 2017
Mesfushori Juan Mata do të lëvizë drejt Interit, për t'i lënë vend Joao Marios.

Manchester United dhe Inter janë gati për shkëmbimin e vitit.

Sipas mediave angleze, United dhe Inter do të realizojnë një shkëmbim të madh, përcjellë “Lajmi.net”.

Mesfushori Juan Mata do të lëvizë drejt Interit, për t’i lënë vend Joao Marios.

Të dy klubet janë të interesuara për operacionin në fjalë, andaj ai pritet të realizohet me sukses. /Lajmi.net/

347063_ts_06-12-17_1157327737_

Fjalët kyçe: Joao Mario, Juan Mata

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3