Man Utd-Anderlecht, shënohet goli vendimtar (VIDEO) – Lajmi.net
Man Utd-Anderlecht, shënohet goli vendimtar (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:20, 20 April 2017
Manchester United më në fund shënon golin e dytë ndaj Anderlechtit. Golashënues Marcus Rashford.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Marcus Rashford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master