Man Utd – Anderlecht, rezultat totalisht i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Man Utd – Anderlecht, rezultat totalisht i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:56, 20 April 2017
Manchester United - Anderlecht shkon në vazhdime.

Skuadra e Jose Mourinhos nuk ka arritur të sigurojë kualifikimin pas 90 minutave.

Rezultati në “Old Trafford” ishte si ai i ndeshjes së parë, 1:1.

Henkrikh Mkhitaryan shënoi për vendësit, ndërsa Hanni për mysafirët. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

 

Fjalët kyçe: Anderlecth, Manchester United

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool