Man Utd – Anderlecht, huqja e vitit (VIDEO) – Lajmi.net
Man Utd – Anderlecht, huqja e vitit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:53, 20 April 2017
Marcus Rashford ka lëshuar një rast ideal për të kaluar Manchester Unitedin në epërsi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Marcus Rashford

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Bubble Trouble